Felix Pro Q Switched Nd Yag Lazer 1500 MJ

Üstün Alman teknolojisinin kullanıldığı iç ve dış bileşenler ile donanımlanmış bir cihazdır. 1500 MJ dür.Dövme, leke, örümcek varisleri, güneş lekelerini kalıcı olarak silmektedir. Dermis pi..

G-Ultra 15 Carbon Peeling, Cilt Tonlama, Kırışıklık Giderme

Lazer Tipi: G-Ultra 15Model İsmi: Felix Smart 1064 nm N-DyagQ-Switch: VarFrekans: 1-15 HzElektrik: 220V / 110VAlanı:  QEM / ODM: VarÇıkış Gücü: 2000 W Q-Switched Nd:YAG lazerleri kullan..

Epiray Picosecond TXSR 18

Lazerle Leke Tedavisi Kaç Seans Sürer?İnsan vücudunda ortaya çıkan cilt lekeleri birbirinden farklılık arz eden yapılarda, özellikte, genişlikte, derinlikte ve koyulukta olabilmekte ve buna bağlı olar..

Felix Nd YAG Laser 1500 Mjull

Laser Type          Electro-optic nd yag Q-switched laser Wavelength       1064nm, 532nm , 1320nmController  &nbs..

Felix ND Yag Lazer 1064 nm Cihaz yedek başlığı

Q-Switched ND Yag Lazer 1064 nm Cihaz yedek başlığı. Dövme , leke silme ve karbon peeling işlemi yapılmaktadır...

Felix Pro Q Switched Nd Yag Lazer 2500 MJULL

Üstün Kore teknolojisinin kullanıldığı iç ve dış bileşenler ile donanımlanmış bir cihazdır. 2500 MJ dür.Dövme, leke, örümcek varisleri, güneş lekelerini kalıcı olarak silmektedir. Dermis pig..

Felix Qubic PİCOSECOND Lazer

Nd Yag Lazer Almadan Önce Dikkat Edilmesi GerekenlerDövme silme cihazlarını nasıl seçmeliyiz, nelere dikkat etmeliyiz. NdYAG Lazerler Q Switched Lazerler ve Pico Lazerlerhakkında pratik bilgiler.Birço..

Ndyag Pico Laser NBW-PS II

Nd Yag Lazer Almadan Önce Dikkat Edilmesi GerekenlerDövme silme cihazlarını nasıl seçmeliyiz, nelere dikkat etmeliyiz. NdYAG Lazerler Q Switched Lazerler ve Pico Lazerlerhakkında pratik bilgiler.Birbi..

PicoGun Q Switched Nd Yag Laser

Pico Cihaz Nd: YAG lazer, daha geniş bir cilt tipi yelpazesini ve geniş bir dizi dövme mürekkebi rengini tedavi etmemizi sağlar. Ultra kısa pikosaniye darbe süresi ile, tedavi ve daha hızlı iyileşme..

Torq Plus ND YAG LASER 2800 MJULL

Terapi Tekniği İlkesi Epiray Torq Plus ND YAG LASER Q Switched hafif mekanik şok dalgası ilkesine göre termal etki yerine çok kısa darbe çıkış modu kullanır, pigment odaklanmış enerji ile ince..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)