Epilasyon cihazları, Dövme silme cihazları, Fraksiyonel lazerler ve Nd Yag lazerler gibi sistemlerinin satıldığı kategorimizde, birbirinden farklı lazer cihazlarını inceleyebilir ve taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Felix PRO Drop A+ Plus Diode Laser Epilasyon Sistemi

EPİRAY A+PLUS DIODE LAZER ÇALIŞMA ŞEKLİ·        Epiray A + Plus epilasyon cihazı, elektrik, ışık ve ısı enerjisi dönüşümü sağlayarak tedavinin gerçekleşmesi için ..

Felix Pro Q Switched Nd Yag Lazer 1500 MJ

Üstün Alman teknolojisinin kullanıldığı iç ve dış bileşenler ile donanımlanmış bir cihazdır. 1500 MJ dür.Dövme, leke, örümcek varisleri, güneş lekelerini kalıcı olarak silmektedir. Dermis pi..

FX Pro Pico Second laser Sistemi / 2018 Model

Teknik Detaylar Alt Kısımdadır.Nd Yag Lazer Almadan Önce Dikkat Edilmesi GerekenlerDövme silme cihazlarını nasıl seçmeliyiz, nelere dikkat etmeliyiz. NdYAG Lazerler Q Switched Lazerler ve Pico Lazerle..

FX Pro Ultra Pulse Co2 fractional laser system

Model: SC-1 Keşirli yeniden cilt soyma, lazerle indüklenen termal hasarın çabuk onarımına izin veren, korunmuş genişlik, derinlik ve yoğunlukun korunması epidermal ve dermal doku rezervuarıyla çevr..

980Nm Vascular Removal / Varis Kılcal Damar Cihazı

Tedavi Teorisi980 nm lazer Porfirin vasküler hücrelerinin optimum absorpsiyon spektrumudur. Vasküler hücreler 980 nm dalga boyundaki yüksek enerjili lazer absorbe eder, katılaşma meydana gelir ve..

Diode Laser Torq 2500 Watt

Avantajları: 1. Hızlı: 10 * 20mm büyük spot boyutu , saniyede 10 HZ tekrarlama hızı ve "IN-Motion" akıllı mod ile en hızlı ütüleme uygulaması sağlar. 2. Etkili: a. 2500W güçlü güç kaynağı, sür..

Diode Laser Torq ZERO 2500 Watt

Avantajları: 1. Hızlı: 10 * 20mm büyük spot boyutu , saniyede 10 HZ tekrarlama hızı ve "IN-Motion" akıllı mod ile en hızlı ütüleme uygulaması sağlar. 2. Etkili: a. 2500W güçlü güç kaynağı, sür..

Diode Lazer Epilasyon Cihazı A+PLUS

EPİRAY A+PLUS DIODE LAZER ÇALIŞMA ŞEKLİ·        Epiray A + Plus epilasyon cihazı, elektrik, ışık ve ısı enerjisi dönüşümü sağlayarak tedavinin gerçekleşmesi için yük..

EPL813 Fractional Lazer co2 Beauty System

Co2 Fractional Beauty Laser  Co2 nedir? Son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir fraksiyonel karbondioksit lazer cihazıdır. Cihaz CE standartlarında üretilmiştir. Güvenlidir. ..

Felix Portable Diod Laser A+

Lazer TipiDiodeSpot12×20 OpsiyonelDalga Boyu808 nmFrekans1-10HzPulse Aralığı5-400 msÇıkış Gücü1800 V-WEnerji48~168J, 20~70J/cm2Ağırlık30 KgEkran15 inchÖlçü70 x 44 x 47cmEPİRAY A+PLUS DIODE LAZER ÇALIŞ..

Fractional Lazer co2 XL Fract

FraxiVa nedir? FraxiVa son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir fraksiyonel karbondioksit lazer cihazıdır. 10600 Nm dalga boyundadır. Cihaz CE standartlarında üretilmişti..

İ SKY XL Diode Laser

İ SKY XL diyot lazer epilasyon cihazı, lazer epilasyon teknolojisinde ve tedavi yöntemlerinde yeni bir dönemi temsil etmektedir. Lazer epilasyonda “altın standart” kabul edilen 808nm dalga boyunda ç..

İPL SHR NDYAG Lazer 4 ü Birarada / Quattro TRİO

Epiray Quattro Trio, aynı anda radyo frekansı ve yoğun atımlı ışığın gücünden faydalanan yüksek zeki ve ablatif olmayan 2019 teknolojisidir. Bu teknoloji, kusursuz depilasyon uygulamasını gerçekleştir..

PicoGun Q Switched Nd Yag Laser

Pico Cihaz Nd: YAG lazer, daha geniş bir cilt tipi yelpazesini ve geniş bir dizi dövme mürekkebi rengini tedavi etmemizi sağlar. Ultra kısa pikosaniye darbe süresi ile, tedavi ve daha hızlı iyileşme..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)