Hydra Beauty Pro / Derin Cilt Temizleme Sistemi

7.900,00€

Ağrısız ekstraksiyon hidra yüz güzellik makinesiEn yüksek müşteri memnuniyeti anında radyant sonuçlarTahriş veya rahatsızlık yokÇapraz kontaminasyon yokTüm cilt türleri ve etnik kökenleri için mükemme..

Hydra Beauty Pro 2018 / Derin Cilt Temizleme Sistemi

6.400,00€

Hydra Beauty PRO 2018Cihaz; yüz, boyun ve dekolte bölgesinde uygulama için üretilmiştir. 4 boy vakum başlığı ve vakum için toplamda 8 adet farklı model uç başlık mevcuttur. Her biri farklı bir fo..

Hydra Beauty Pro 2020 / Derin Cilt Temizleme Sistemi 11 in 1

9.000,00€

Hydra Beauty PRO 2020Cihaz; yüz, boyun ve dekolte bölgesinde uygulama için üretilmiştir. 4 boy vakum başlığı ve vakum için toplamda 8 adet farklı model uç başlık mevcuttur. Her biri farklı bir fo..

Hydra Face 8 in 1 Cilt Bakım Cihazı

1.800,00€

TSE SERTİFİKALI YENİ ÜRÜN( TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ ONAYLI ÜRÜNDÜR )VADE FARKSIZ FAİZSİZ 9 TAKSİT ÜSTELİK EPİRAY FİNANS BÜNYESİNDEAçıklamaUygulamalar:Meso TerapiLed TerapiSiyag nokta ve gözene..

Synergy Carboxy Cilt Bakım Cihazı

7.000,00€

Profesyonel Cilt Bakım CihazıSynergy +, dört teknolojiyi birleştiren en yenilikçi cilt bakım sistemidir: OxyGemeo, QuaPollar RF, uCosmo İnfüzyonu ve Vakum Kabarcığı Birlikte hücre Temizleme, ..

980Nm Vascular Removal / Varis Kılcal Damar Cihazı

6.570,00€

Tedavi Teorisi980 nm lazer Porfirin vasküler hücrelerinin optimum absorpsiyon spektrumudur. Vasküler hücreler 980 nm dalga boyundaki yüksek enerjili lazer absorbe eder, katılaşma meydana gelir ve..

A1 Serisi Drpen Şarjlı ve Kablolu

150,00€

Cildimizi vitamin iğneleri, hyalüronik asitlerle içeriden, peelingle, roller vb. uygulamalarla dışarıdan yenilemeye, güçlendirmeye çalışırız. Gençlik Kalemi Dr Pen; cildi içten ve dıştan aynı anda y..

Cool Skin Lifting

2.107,98€

Co2 Gun for facial treatment in four minutesCo2 gun is a revolutionary registered system that allows performing a shocking facial treatment through a safe, fast and efficient method. The Co2 gun proje..

Derma Roller Set

14,00€

300-720-1200Titanyum İğne Çeşitleri Vücut, Yüz ve Göz için ayrı başlıklar..

Dr Pen Micro Needle ve Kalıcı Mayaj Sistem

252,96€

1. Nedir ? Drpen son on yılda gittikçe daha popüler hale gelmiştir ve birçok kadın ve erkek bunları cilt ile ilgili her türlü problem için kullanır: akne, yara izleri, selülit, çatlaklar, yaşlanma ka..

Fraksiyonel Lazer co2 Quattro Portable

14.000,00€

Quattro Portable Fraksiyonel co2 Lazer™, önemli ölçüde azaltılmış riskler ve iyileştirilmiş klinik sonuçlar ile geniş bir yelpazede cilt kusurları problemleri için minimal invaziv, gerçekten etkili ..

Fraksiyonel RF Mikro İğneleme Sistemi Felix 8. Nesil Altın İğne

7.800,00€

Altın İğne ( Fraksiyonel Mikro iğneli Radyo Frekans Sistemi )Özel tasarlanmış fraksiyonel mikro iğneler ile cilt ve cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyararak istenilen tedavi sürecini başlatır. ..

FX PRO Cilt Analiz Cihazı

6.500,00€

Ürün Özelikleri 1. Geniş spectrum ile detaylı epidermal cilt analizi.2. Derin cilt analizi:A) Kırışıklık analizi: Özellik, yoğunluk, derinlik ve temizleme yolları.B) Benekler analizi: Derinlik a..

Hydroxy Bubble Pro Cilt Bakım Sistemi

3.794,36€

Hydroxy Bubble Pro sistemi  yüz temizliği ve cilt gençleştirme en güvenilir bir yüksek teknoloji güzellik ekipmanıdır. Çok etkili, geniş bir tedavi yelpazesi, tam özellikli entegre güzellik ist..

Jet Oksijen Hydra Beauty

5.600,00€

Ağrısız ekstraksiyon hidra yüz güzellik makinesiEn yüksek müşteri memnuniyeti Hemen radyant sonuçlarTahriş veya rahatsızlık yokÇapraz kontaminasyon yokTüm cilt türleri ve etnik kökenleri için Investm..

Kalıcı makyaj ve Drpen Multi Sistem

1.433,42€

Bu sistem, yarı kalıcı makyaj uygulayıcısı ve son teknoloji bilgisayarlı teknolojiyi sunar. Kalıcı makyaj sanatçıları için ideal olan dövme kaşları, göz kapakları, dudaklar, yara izlerini ve eski dövm..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)