%0

Felix One IPL HR & SR System 2 Başlık Tek Cihaz Portable

Model: SHR / İPL / HR PortableGiriş1. İş Teorisi * SHR-950B, farklı tedavi gereksinimlerini karşılamak için IPL, E-ışığı ve SHR teknolojisini tek bir sistemde birleştirir. * SHR modu saç kökünü ısı..

%0

Felix PRO Drop A+ Plus Diode Laser Epilasyon Sistemi

EPİRAY A+PLUS DIODE LAZER ÇALIŞMA ŞEKLİ·        Epiray A + Plus epilasyon cihazı, elektrik, ışık ve ısı enerjisi dönüşümü sağlayarak tedavinin gerçekleşmesi için ..

%0

Felix Velashape Profesyonel Zayıflama Cihazı

Vakum Shape Plus,estetik alanda bir atılımdır. Vakum, radyo frekansı, kızılötesi ışık, 635nm diyot lazer, çift frekanslı (40.5KHz ve 28KHz) kavitasyon ve mekanik rulo gibi 6 teknolojiyi birleştirir...

%0

FX Pro Pico Second laser Sistemi / 2018 Model

Teknik Detaylar Alt Kısımdadır.Nd Yag Lazer Almadan Önce Dikkat Edilmesi GerekenlerDövme silme cihazlarını nasıl seçmeliyiz, nelere dikkat etmeliyiz. NdYAG Lazerler Q Switched Lazerler ve Pico Lazerle..

%0

FX Pro Ultra Pulse Co2 fractional laser system

Model: SC-1 Keşirli yeniden cilt soyma, lazerle indüklenen termal hasarın çabuk onarımına izin veren, korunmuş genişlik, derinlik ve yoğunlukun korunması epidermal ve dermal doku rezervuarıyla çevr..

%0

G-Ultra 15 Carbon Peeling, Cilt Tonlama, Kırışıklık Giderme

Lazer Tipi: G-Ultra 15Model İsmi: Felix Smart 1064 nm N-DyagQ-Switch: VarFrekans: 1-15 HzElektrik: 220V / 110VAlanı:  QEM / ODM: VarÇıkış Gücü: 2000 W Q-Switched Nd:YAG lazerleri kullan..

%0

HIFU Body Slimming Device (Portable)

Model: Hifu Portable 230KHZ / 40 KHZ / 2MHZ İş TeorisiSalushape sistemi, odaklanmış Pulslu Ultrasonu kullanan, vücudun tüm bölümleri için acil durum süresi ve ağrı olmaksızın yağ hücrelerini derh..

%0

Hydra Beauty Pro / Derin Cilt Temizleme Sistemi

Ağrısız ekstraksiyon hidra yüz güzellik makinesiEn yüksek müşteri memnuniyeti anında radyant sonuçlarTahriş veya rahatsızlık yokÇapraz kontaminasyon yokTüm cilt türleri ve etnik kökenleri için mükemme..

%0

Hydra Beauty Pro 2018 / Derin Cilt Temizleme Sistemi

Hydra Beauty PRO 2018Cihaz; yüz, boyun ve dekolte bölgesinde uygulama için üretilmiştir. 4 boy vakum başlığı ve vakum için toplamda 8 adet farklı model uç başlık mevcuttur. Her biri farklı bir fo..

%0

Hydra Beauty Pro 2020 / Derin Cilt Temizleme Sistemi 11 in 1

Hydra Beauty PRO 2020Cihaz; yüz, boyun ve dekolte bölgesinde uygulama için üretilmiştir. 4 boy vakum başlığı ve vakum için toplamda 8 adet farklı model uç başlık mevcuttur. Her biri farklı bir fo..

%0

Hydra Face 8 in 1 Cilt Bakım Cihazı

TSE SERTİFİKALI YENİ ÜRÜN( TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ ONAYLI ÜRÜNDÜR )VADE FARKSIZ FAİZSİZ 9 TAKSİT ÜSTELİK EPİRAY FİNANS BÜNYESİNDEAçıklamaUygulamalar:Meso TerapiLed TerapiSiyag nokta ve gözene..

%0

İğneli Mezoterapi Termaj Fraksiyonel radyo frekans MicroNeedle

Cerrahi dışı, invaziv olmayan bir uygulamadır. Genel anestezi gerekmez.Ani durumlara gecikmeksizin geri dönülmesine izin verir.Hızlı ve geçici bir değişim yerine, ilerleyen periyotlarla k..

%0

Magento Diode Laser System

Magento epilasyon cihazı, elektrik, ışık ve ısı enerjisi dönüşümü sağlayarak tedavinin gerçekleşmesi için yüksek enerji ve aralıksız Diode lazer oluşumunu sağlar.·     &n..

%0

Magento IPL and SHR Twice Mode

IPL, Intense pulse light “yoğun atımlı ışık sistemleri” anlamına gelen kelimelerin kısaltılmasıdır.  IPL Hangi Durumların Tedavisinde Kullanılabilir? IPL cihazları 400 -1200 nm dalga b..

%0

PDT Led Terapi Sistemi

LED, cildin yenilenmesi için tamamen doğal ve ablatif olmayan bir yöntem sunar.LED’den gelen ışık, hücrelerle etkileşime girer ve yeni kolajen ve elastin biyo ışık terapisi üretmeye teşvik eder. ..

%0

Portable Felix Drop A+ Diode Laser Epilasyon Cihazı

TEKNİK ÖZELLİKLER Lazer Tipi Diode Pulse Aralığı Ayarlanabilir 05-200 ms Dalga Boyu 808 nm Enerji ..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 132 (9 Sayfa)