HIFU Body Slimming Device (Portable)

Model: Hifu Portable 230KHZ / 40 KHZ / 2MHZ İş TeorisiSalushape sistemi, odaklanmış Pulslu Ultrasonu kullanan, vücudun tüm bölümleri için acil durum süresi ve ağrı olmaksızın yağ hücrelerini derh..

HIFU Body slimming Device (vertical)

Model: Hifu Vertical 230KHZ / 40KHZ /2 MHZİş TeorisiSalushape sistemi, odaklanmış Pulslu Ultrasonu kullanan, vücudun tüm bölümleri için acil durum süresi ve ağrı olmaksızın yağ hücrelerini derh..

HIFU Skin rejuvunation Device 5 Farklı Kartuş

Model: Ultra Hifu LiftingEn Uzun Atış Garantisi 10.000 HIFU makinesinin avantajlarıYüzeyel, derin dermis ve SMAS (Yüzeyel Kas Aponeurotik Sistemi)SMAS kasılması: kollajen yeniden modellenmesi, elast..

Portatif Vaginal HİFU

TeoriVajina Sıkılaştırma HIFU Sistemi, mukozal lamia ve kas tabakasına doğrudan odaklanmak için invazif olmayan bir ultrasonik odaklama tekniği kullanır. Enerji kaynağı olarak ultrasonik dalgalar kull..

SKY LİFTİNG SİSTEMİ

HIFU - Cildi Kaldırmak, Sıkıştırmak ve Tonlandırmak İçin Cerrahi Olmayan Bir YolSKY LİFTİNG SİSTEMİ, durmaksızın doğal görünümlü ve uzun ömürlü sonuçlar veren yüz germe, sıkılaştırma ve şekillendirme ..

Velashape UltraShape Zayıflama Cihazı

Uygulama ameliyatsız, diyet veya egzersiz olmaksızın yağdan kurtulmak için non-invaziv, yüksek yoğunluklu odaklı ultrason kullanır. Uygulama sırasında sıcaklık, uygulama ucunun odak alanına yakın bi..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)