FX Pro Ultra Pulse Co2 fractional laser system

Model: SC-1 Keşirli yeniden cilt soyma, lazerle indüklenen termal hasarın çabuk onarımına izin veren, korunmuş genişlik, derinlik ve yoğunlukun korunması epidermal ve dermal doku rezervuarıyla çevr..

A 001 Fractional Lazer co2 Beauty System

Co2 Fractional Beauty Laser  Co2 nedir? Son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir fraksiyonel karbondioksit lazer cihazıdır. Cihaz CE standartlarında üretilmiştir. Güvenlidir. ..

Co2 Felix Ultrapulse Fraksiyonel Lazer

FELIX VTM Fractional CO2 Laser Vaginal Tightening Machine Nedir: Lazerle vajina daraltma yapılırken amaçlar; vajina içine uygulanan lazer ışığı sayesinde bu bölgede kan akımının arttırılması, var ..

Fraksiyonel Lazer / Co2 Fractional Laser

Epiray Felix Deep Fraksiyonel Lazer / Co2 Fractional Laser teknolojisi ile çok kapsamlı uygulamaları yapabilmenize olanak sağlar. Epiray Felix Deep Fraksiyonel Lazer / Co2 Fractional Laser teknoloji..

Fraksiyonel Lazer co2 Quattro Portable

Quattro Portable Fraksiyonel co2 Lazer™, önemli ölçüde azaltılmış riskler ve iyileştirilmiş klinik sonuçlar ile geniş bir yelpazede cilt kusurları problemleri için minimal invaziv, gerçekten etkili ..

Quattro Fraksiyonel Lazer Pro

Fusion : Unique scan pattern com-bines treatment depths and intensity of thermal injuries to optimize treatment in the epidermis and dermis simul-taneously.Dots- Deep: Penetrates through t..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)