Bol Çeşit

Epiray Turkey ve AZTreyd 2010 yılında Türkiyede ithalat faaliyetlerine başlayan, uluslararası entegre ticaret modeli ile bir çok ülkede kalite standartlarına uygun ürün ve hizmeti, kapınıza kadar ulaştırmayı hedef edinmiş bir yapıdır. Yenilikçi ve vizyonu açık ekibimiz uluslararası ortamda tüm müşterilerimize aynı kaliteyi ve hizmeti uygulamaktadırlar.

Epiray Turkey ve AZTreyd Azerbaycan olarak Hastane’den Kliniklere, Güzellik sektöründen tasarıma tüm sektörlerden her ölçekteki kuruluşun ürün ihtiyaçlarında hizmet vermeyi hedef olarak benimsiyoruz.Güzellik cihazlarından salon ekipmanlarına, endüstriyel makinalardan aydınlatma teknolojilerine, spor malzemelerinden yapı malzemelerine, kozmetik aletlerden modüler eşyalara kadar  100 lerce ürün çeşidi ve kaliteli satış sonrası hizmet anlayışımızla yanınızdayız.

Kurumsal Satışlarda ödemelerinizi aşağıdaki seçeneklerden herhangi birisi ile yapabilirsiniz;
•          Kredi Kartı
•          EFT/Havale

Talepleriniz alındıktan sonra, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.
Kurumsal Satışlara Özel - EFT/Havale ile Ödeme
Kredi Kartı ile ödemenin yanısıra, Kurumsal Satışlara özel olarak, EFT/Havale/Swift/Westernunion gibi yöntemler ile de ödeme yapabilirsiniz

.
Amacımız; Değişken dünya pazarından, ihtiyacınız olan en doğru ürün ve hizmetleri, en uygun fiyatlarla, güvenle kapınıza kadar ulaştırmaktır. AZTreyd Ülkeler arası pazarda 100 lerce firmanın ürün ve hizmetlerini, birbirinden farklı ülkelerdeki aktif pazarlarda, en doğru pazarlama yöntemlerini entegre ederek, garanti ve güven ile satışını gerçekleştirmektedir. Satın aldığınız ürünün yada hizmetin teslimata kadar olan süre içerisinde, anlık olarak durumunu takip edebilirsiniz. Satın aldığınız ürün ve hizmetler %100 garanti altında olup güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Her tür kurumsal taleplerinizi [email protected] e-posta adresine veya ücretsiz olarak arayabileceğiniz 0850 396 13 60 no’lu telefona iletebilirsiniz., tüm tüketicilerin mutlaka ziyaret ettiği bir adres haline gelerek elde ettiği başarıyı, açıldığı günden itibaren geniş ürün ve marka seçeneği ile tüketicilerine 100 lerce alternatifi sunarak, online platforma da taşımıştır.

Tüketicisinin beklentilerine yönelik olarak çeşitliliğini artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzere sürekli bir çaba içerisindedir.

Hızlı Gönderi

EPİRAY AZTreyd, müşterilerinin satın aldıkları ürünleri biran önce kullanabilmeleri amacıyla,Türkiye ve  Azerbaycan’ın önde gelen taşıyıcı firmaları ile işbirliği yapmıştır. AZTreyd’ın en önemli hedefi, siparişi aldıktan hemen sonra, müşteriyi en kısa sürede ürünle buluşturmak, böylece satın alma tecrübesinin mutluluğa dönüştürülmesi ve müşterilerin memnun edilmesidir.

Kapıya Teslimat

AZTreyd ticeretteki olumlu müşteri tecrübesinin, online platformda da aynı şekilde sürdürülmesi ve müşterilerinin memnuniyeti adına, tüm ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlar.

Satış ve Destek Hattı

Online mağazamızda aradığınız ürünü bulmak, ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak, alışveriş konusunda danışmak, teslimatlar hakkında bilgi almak ve aklınıza gelen diğer her konuda danışmak için, haftanın 6 günü canlı destek hattıyla yanınızdayız. İster 0 850 396 13 60 numaralı telefonumuzdan isterseniz [email protected] e-posta adresinden ulaşarak, bize her konuda danışabilir, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Mağazalarımız ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi 0 850 396 13 60 nolu Çağrı Merkezi telefonumuzdan veya [email protected] ve [email protected] e-posta adresinden ulaşarak, bize iletebilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 6 günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Güvenli Alışveriş

Dünya çapında 21 farklı ülkede uluslararası çalışmanın sağladığı tecrübenin yanısıra, Azerbaycan pazarına yayılmış seçkin ve özgün teknik servis ve operasyon ağı ile, müşteri memnuniyetine yönelik çalışma disiplini, AZTreyd’ı tüketici gözünde en çok güven duyulan markalar arasına taşımaktadır. Müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatlar sayesinde AZTreyd, Azerbaycan’da kısa sürede tüketici ve endüstriyel elektroniğinde güvenli alışverişin adresi olmuştur.

 

E-Ticaret mağazamız, veri güvenliği ile ilgili SSL sertifikasına sahip olup, her geçen gün genişleyen ürün gamı ve etkin stok yönetimi ile hızlı ve güvenilir satış konusunda Azerbaycan’daki en önemli toptancı/perakendecilerden birisi olarak faaliyet göstermektedir.