Epiray Turkey ve AZTreyd 2010 yılında Türkiyede ithalat faaliyetlerine başlayan, uluslararası entegre ticaret modeli ile bir çok ülkede kalite standartlarına uygun ürün ve hizmeti, kapınıza kadar ulaştırmayı hedef edinmiş bir yapıdır. Yenilikçi ve vizyonu açık ekibimiz uluslararası ortamda tüm müşterilerimize aynı kaliteyi ve hizmeti uygulamaktadırlar.

Epiray Turkey ve AZTreyd Azerbaycan olarak Hastane’den Kliniklere, Güzellik sektöründen tasarıma tüm sektörlerden her ölçekteki kuruluşun ürün ihtiyaçlarında hizmet vermeyi hedef olarak benimsiyoruz.Güzellik cihazlarından salon ekipmanlarına, endüstriyel makinalardan aydınlatma teknolojilerine, spor malzemelerinden yapı malzemelerine, kozmetik aletlerden modüler eşyalara kadar  100 lerce ürün çeşidi ve kaliteli satış sonrası hizmet anlayışımızla yanınızdayız.

Kurumsal Satışlarda ödemelerinizi aşağıdaki seçeneklerden herhangi birisi ile yapabilirsiniz;
•          Kredi Kartı
•          EFT/Havale

Talepleriniz alındıktan sonra, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.
Kurumsal Satışlara Özel - EFT/Havale ile Ödeme
Kredi Kartı ile ödemenin yanısıra, Kurumsal Satışlara özel olarak, EFT/Havale/Swift/Westernunion gibi yöntemler ile de ödeme yapabilirsiniz

Amacımız; Değişken dünya pazarından, ihtiyacınız olan en doğru ürün ve hizmetleri, en uygun fiyatlarla, güvenle kapınıza kadar ulaştırmaktır. AZTreyd Ülkeler arası pazarda 100 lerce firmanın ürün ve hizmetlerini, birbirinden farklı ülkelerdeki aktif pazarlarda, en doğru pazarlama yöntemlerini entegre ederek, garanti ve güven ile satışını gerçekleştirmektedir. Satın aldığınız ürünün yada hizmetin teslimata kadar olan süre içerisinde, anlık olarak durumunu takip edebilirsiniz. Satın aldığınız ürün ve hizmetler %100 garanti altında olup güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Her tür kurumsal taleplerinizi [email protected] e-posta adresine veya ücretsiz olarak arayabileceğiniz 0850 396 13 60 no’lu telefona iletebilirsiniz.